* Punktacja 2005                                           * Punktacja 2006                                           * Punktacja 2007                                          

                               * Punktacja 2008                                           * Punktacja 2009                                           * Punktacja 2010

                                                               * Punktacja 2011                                           * Punktacja 2012                                           * Punktacja 2013

                                                                                              * Punktacja 2014                            * Punktacja 2015                                           * Punktacja 2016

* Punktacja 2017

                               * Punktacja 2018

                                                               * Punktacja 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót

Punktacja na dzień 30-06-2019 r.

 

Nazwisko i imię

Punkty zdobyte w

turniejach

Suma punktów

Zajmowane miejsce

1

2

3

4

Adamczewski Arek

1

-

-

-

1

 

Błaszczyk Leszek

1

3

4

1

9

Rez.XVII

Bobka  Jacek

9

4

6

6

25

VIII

Czerw Przemysław

6

3

2

3

14

XIV

Derewenda Marcin

15

9

9

15

48

II

Eljasz Robert

6

2

1

-

9

Rez.XX

Grochulski Piotr

18

15

15

12

60

I

Imiński Michał

6

3

3

6

18

XI

Jaskulski Grzegorz

1

1

-

-

2

 

Jellinek Tomasz

5

12

3

6

26

VI

Karski Marek

3

1

1

3

8

 

Kopczyński Jerzy

3

1

1

3

8

 

Kośka Łukasz

12

6

9

9

36

III

Kozłowski Jacek

1

-

-

-

1

 

Krysiak Grzegorz

9

9

12

-

30

IV

Ługowski Jarosław

1

1

3

1

6

 

Matuszewski Andrzej

1

-

-

-

1

 

Mirosławski Mateusz

12

6

6

2

26

VII

Natorff Norbert

6

3

6

4/5

19/20

X

Naze Lesław

4

2

2

1

9

Rez.XVIII

Nowak Michał

1

1

3

2

7

 

Potulski Andrzej

3

-

2

-

5

 

Soboń Adam

3

3

3

3

12

XVI

Soboń Łukasz

2

-

3

3

8

 

Słoka Jakub

6

3

3

-

12

 

Solarski Andrzej

6

3

5

4/5

18/19

XII

Stasiak Piotr

9

5

3

9

26

V

Strejczek Darek

3

6

-

-

9

 

Świderski Andrzej

3

-

-

-

3

 

Troć Dariusz

6

6

6

6

24

IX

Tytoń Mieczysław

1

-

-

-

1

 

Werbicki Bogdan

6

3

2

2

13

XV

Wlaźlik Dariusz

6

3

3

3

15

XIII

Wojciechowski Arkadiusz

1

2

2

2

7

 

Wojtczak Piotr

9

-

-

-

9

 

Zwoliński Jarosław

4

2

-

3

9

Rez.XIX

 

Kratki zielone – zawodnicy, którzy zagrają w turnieju „MASTERS”

Kratki niebieskie – zawodnicy, którzy zagrają w turnieju „MASTERS - bis”

Kratki zaciemnione  oznaczają zawodników  rozstawionych.

Kratki żółte - zawodnicy nie klasyfikowani. Brak pkt – zawodnik jeszcze gra.

Kratki szare zawodnicy rezerwowi.

`

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót

Punktacja 2018 r.

 

Nazwisko i imię

Punkty zdobyte w

turniejach

Suma punktów

Zajmowane miejsce

1

2

3

4

Baczyński Piotr

1

-

-

-

1

 

Bartosik Grzegorz

3

-

-

-

3

 

Błaszczyk Leszek

6

6

1

-

13

XVII

Bobka  Jacek

6

9

9

4

28

VI

Carmenati Carlo

1

6

-

-

7

 

Ciołek Włodzimierz

6

-

-

3

9

 

Czerw Przemysław

6

2

4

1

13

XVI

D’ambrotsi Francis

3

-

-

-

3

 

Derewenda Marcin

-

-

-

6

6

 

Eljasz Robert

-

1

3

-

4

 

Filipiak Jacek

6

1

-

3

10

XIX

Grochulski Piotr

18

15

15

15

63

I

Imiński Michał

5

6

3

3

17

XII

Jaskulski Grzegorz

2

1

3

-

6

 

Jellinek Tomasz

9

9

6

5

29

V

Kaczmarek Piotr

2

6

3

1

12

XVIII

Karski Marek

3

1

3

1

8

XXII

Kopczyński Jerzy

3

2

2

3

7

XXV

Kośka Łukasz

6

9

6

6

27

VII

Kozłowski Łukasz

4

-

1

-

5

 

Koźlik Sławomir

-

3

-

-

3

 

Krakowiecki Cezary

6

6

3

3

18

X

Król Michał

15

12

9

9

45

III

Krysiak Grzegorz

12

12

12

9

45

IV

Ługowski Jarosław

2

1

3

2

8

XXIII

Matuszewski Andrzej

3

-

-

-

3

 

Miroslawski Mateusz

3

1

3

6

13

XV

Potulski Andrzej

1

1

1

1

4

 

Sęk Krzysztof

2

2

-

-

4

 

Soboń Adam

9

9

5

3

26

IX

Soboń Łukasz

3

3

2

-

8

XXIV

Socha Janusz

1

-

-

-

1

 

Solarski Andrzej

3

2

-

-

5

 

Stasiak Piotr

6

5

3

3

17

XI

Strejczek Darek

1

-

-

-

1

 

Szczęsny Marek

3

1

2

-

6

 

Troć Dariusz

6

6

3

1

16

XIII

Tytoń Mieczysław

2

-

1

-

3

 

Werbicki Bogdan

4

3

2

-

9

XXI

Wlaźlik Dariusz

9

4

1

-

14

XIV

Wojciechowski Arkadiusz

3

6

1

-

10

XX

Wojtczak Piotr

12

15

6

12

45

II

Zwoliński Jarosław

9

6

6

6

27

VIII

 

Kratki zielone – zawodnicy, którzy zagrają w turnieju „MASTERS”

Kratki zaciemnione  oznaczają zawodników  rozstawionych.

Kratki żółte - zawodnicy nie klasyfikowani. Brak pkt – zawodnik jeszcze gra.

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót

Punktacja 2017 r.

 

                                                                                 

Nazwisko i imię

Punkty zdobyte w

turniejach

Suma punktów

Zajmowane miejsce

1

2

3

4

Adamczewski Arek

3

2

-

-

5

 

Adamczyk Remigiusz

1

6

2

-

9

 

Baczyński Piotr

-

2

3

-

5

 

Błaszczyk Leszek

6

6

6

4

22

XIII

Bobczyński Paweł

-

-

4

-

4

 

Bobka  Jacek

12

6

6

6

30

X

Ciołek Włodzimierz

-

6

6

6

18

XVIII

Czerw Przemysław

3

4

4

9

20

XVI

Derewenda Marcin

3

4

3

2

12

 

Dośpiał Tomasz

2

-

-

-

2

 

Eljasz Robert

6

3

3

3

15

XX

Filipiak Jacek

6

3

9

12

30

IX

Grabowski Wojciech

3

-

-

-

3

 

Grochulski Piotr

15

15

18

6

54

II

Imiński Michał

2

-

-

3

5

 

Jaskulski Grzegorz

-

2

1

-

3

 

Jellinek Tomasz

6

6

9

18

39

IV

Kaczmarek Piotr

3

3

-

9

15

 

Karski Marek

5

2

6

6

19

XVII

Kłosiński Jacek

1

-

-

-

1

 

Kopczyński Jerzy

6

6

6

3

21

XIV

Kozłowski Jacek

-

-

-

3

3

 

Kozłowski Łukasz

-

3

1

2

6

 

Krakowiecki Cezary

6

6

6

4

22

XII

Król Michał

12

12

12

-

36

VI

Krysiak Grzegorz

9

9

12

12

42

III

Kuberski Piotr

1

2

-

-

3

 

Ługowski Jarosław

1

2

3

2

8

 

Marciniak Piotr

-

3

-

-

3

 

Matuszewski Andrzej

3

-

-

-

3

 

Natorff Norbert

6

9

3

9

27

XI

Norek Paweł

-

3

-

-

3

 

Pietrzak Witold

4

-

-

-

4

 

Potulski Andrzej

-

2

2

2

6

 

Przybylski Krzysztof

3

-

3

6

12

 

Sęk Krzysztof

2

-

-

-

2

 

Ryl Mariusz

-

-

2

2

4

 

Soboń Adam

9

9

9

6

33

VII

Soboń Łukasz

4

3

2

1

10

 

Strejczek Darek

6

6

3

6

21

XV

Sztajnykier Paweł

3

2

-

-

5

 

Świderski Andrzej

6

-

-

-

6

 

Troć Dariusz

2

3

5

6

16

XIX

Werbicki Bogdan

1

3

6

2

12

 

Wlaźlik Dariusz

9

9

9

5

32

VIII

Włodarczyk Michał

1

5

3

2

11

 

Wojtczak Piotr

18

18

18

15

69

I

Wojciechowski Leszek

-

-

2

6

8

 

Zwoliński Jarosław

9

12

6

9

36

V

 

Kratki zielone – zawodnicy, którzy zagrają w turnieju „MASTERS”

Kratki zaciemnione  oznaczają zawodników  rozstawionych.

Kratki żółte - zawodnicy nie klasyfikowani. Brak pkt – zawodnik jeszcze gra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót

Punktacja 2016 r.

 

Nazwisko i imię

Punkty zdobyte w

turniejach

Suma punktów

Zajmowane miejsce

1

2

3

4

Adamczewski Arek

6

-

1

-

7

 

Baczyński Piotr

1

1

1

2

5

XXIV

Błaszczyk Leszek

6

3

3

6

18

X

Bobka  Jacek

9

9

9

6

33

V

Czerw Przemysław

1

1

-

2

4

XXV

Dośpiał Tomasz

3

-

-

-

3

 

Gałaj Jarek

2

3

3

9

17

XI

Grochulski Piotr

12

9

15

9

45

III

Imiński Michał

-

-

-

6

6

 

Jellinek Tomasz

9

5

6

12

32

VI

Kaczmarek Piotr

6

6

3

6

21

VIII

Karski Marek

1

3

3

2

9

XIX

Kołoszczyk Tomasz

1

-

1

1

3

XXVI

Kopczyński Jerzy

6

4

3

3

16

XIII

Kozłowski Jacek

6

-

-

1

7

 

Krakowiecki Cezary

5

3

1

3

12

XVI

Krysiak Grzegorz

9

6

6

12

33

IV

Kujawa Tomasz

-

-

-

1

1

 

Kujko Andrzej

6

-

-

-

6

 

Ługowski Jarek

1

2

3

1

7

XXI

Marciniak Piotr

6

-

1

-

7

 

Matuszewski Andrzej

3

1

-

-

4

 

Milczarek Marek

3

3

-

-

6

 

Miszczyk Wojciech

1

-

1

-

2

 

Natorff Norbert

12

3

-

2

17

XII

Norek Paweł

2

-

2

3

7

XXII

Nowakowski Przemysł.

3

6

-

-

9

 

Pawlik Jarosław

1

-

-

-

2

 

Sęk Krzysztof

2

-

-

6

8

 

Soboń Adam

2

6

1

3

12

XVI

Soboń Łukasz

3

1

-

6

10

XVIII

Socha Janusz

1

1

3

1

6

XXIII

Sztajnykier Paweł

3

1

2

1

7

XXI

Strejczek Darek

-

3

5

6

14

XV

Tanas Andrzej

1

-

-

-

1

 

Troć Dariusz

6

1

4

4

15

XIV

Tytoń Mieczysław

-

-

-

1

1

 

Wasiak Olek

18

15

9

15

57

I

Wlaźlik Dariusz

9

3

6

9

27

VII

Włodarczyk Michał

3

1

3

1

8

XX

Wojtczak Piotr

15

12

12

18

57

II

Zwoliński Jarosław

5

2

6

6

19

IX

Kośka Łukasz

-

-

-

5

5

 

 

Kratki zielone – zawodnicy, którzy grają w turnieju „MASTERS”

Kratki zaciemnione  oznaczają zawodników  rozstawionych.

Kratki żółte - zawodnicy nie klasyfikowani. Brak pkt – zawodnik jeszcze gra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót

Punktacja końcowa 2015 r.

 

Nazwisko i imię

  Punkty zdobyte w

turniejach

Suma

punktów

Zajmowane

miejsce

1

2

3

4

5

Adamczewski Arek

3

-

-

-

-

3

 

Baczyński Piotr

1

-

-

-

1

1

 

Bobka  Jacek

9

9

-6

6

9

33

VII

Brzeziński Grzegorz

6

-

-

-

-

6

 

Filipiak Jacek

6

-1

6

3

5

20

XII

Gałaj Jarek

9

1

6

-1

3

19

 

Gołębiowski Marcin

1

-

-

-

-

1

 

Grabowski Wojciech

4

-

-

-

-

4

 

Grochulski Piotr

6

-3

12

4

9

31

VIII

Jatczak Piotr

5

6

-

-

-

11

 

Jellinek Tomasz

6

5

6

-3

6

23

X

Kaczmarek Piotr

6

1

-

-

-

7

 

Karski Marek

3

3

2

-2

3

11

 

Kłosiński Jacek

1

-

1

6

-

8

 

Kopczyński Jerzy

3

4

4

3

-3

14

 

Kotlarczyk Jacek

-

1

-

-

-

1

 

Kowalski Paweł

6

3

6

-

-

15

 

Kozłowski Jacek

3

-

1

3

-1

7

 

Koźlik Sławek

12

12

6

9

-6

39

IV

Krakowiecki Cezary

1

3

1

1

-1

6

 

Król Michał

6

3

-

-

-

9

 

Krysiak Grzegorz

12

15

12

-

-

39

III

Kujko Andrzej

9

9

9

9

-6

36

VI

Ługowski Jarek

1

2

3

3

-1

9

 

Marciniak Piotr

3

-

-

-

4

7

 

Matuszewski Andrzej

3

6

-

6

2

17

 

Misztal Krzysztof

3

1

1

-

-

5

 

Natorff Norbert

9

9

9

12

-

39

V

Norek Paweł

3

1

1

3

-1

8

 

Przybylski Krzysztof

3

3

6

-1

2

14

 

Rożniecki Jacek

1

1

-

-

-

2

 

Sęk Krzysztof

1

6

2

-

3

12

 

Soboń Adam

-1

2

4

3

3

12

 

Stanisławska Anna

6

6

-

 

-

12

 

Strejczek Darek

3

-2

4

3

6

16

 

Sułkowski Romuald

3

2

1

-

-

6

 

Sztajnykier Paweł

-

2

6

-

3

11

 

Troć Dariusz

1

6

2

-

3

12

 

Wasiak Olek

15

18

15

-

15

63

II

Wlaźlik Dariusz

6

6

9

1

-

22

XI

Włodarczyk Michał

4

6

3

3

-3

16

 

Wojtczak Piotr

18

12

18

15

-12

63

I

Zwoliński Jarosław

-1

9

9

6

3

27

IX

 

Kratki zielone – zawodnicy, którzy grają w turnieju „MASTERS”

Kratki zaciemnione  oznaczają zawodników  rozstawionych.

Kratki żółte - zawodnicy nie klasyfikowani. Brak pkt – zawodnik jeszcze gra.

Punkty z minusem nie są brane pod uwagę w końcowej punktacji – zobacz regulamin pkt 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót

Punktacja końcowa 2014 r

 

Nazwisko i imię

  Punkty zdobyte w

turniejach

Suma

punktów

Zajmowane

miejsce

1

2

3

4

5

Adamczewski Arek

6

1

1

-

-

8

 

Bobka  Jacek

6

3

6

6

-

21

XIII

Brzeziński Grzegorz

9

9

9

-3

6

33

VI

Ciołek Włodzimierz

3

12

-

-

3

18

 

Grabowski Wojciech

1

4

6

-

-

11

 

Grochulski Piotr

-

-

6

3

9

18

 

Imiński Michał

-

1

3

1

2

7

 

Jatczak Piotr

3

6

3

-

-

12

 

Jellinek Tomasz

6

15

9

6

-3

36

IV

Kaczmarek Piotr

4

3

3

1

-

11

 

Karski Marek

3

6

3

-1

5

17

 

Kłosiński Jacek

9

6

2

-

3

20

XVI

Kopczyński Jerzy

3

-1

6

3

3

15

 

Kowalski Paweł

1

3

1

-

2

7

 

Kozłowski Jacek

5/6

1

4

1

-1

11/12

 

Krysiak Grzegorz

18

-

18

6

-

42

III

Kuberski Piotr

6

1

3

-

2

12

 

Kujawa Tomasz

-

-

1

-

-

1

 

Kujko Andrzej

-

9

-

-

-

9

 

Ługowski Jacek

-

3

1

1

1

6

 

Marciniak Piotr

-

-

1

3

3

7

 

Matuszewski Andrzej

6

6

-

-

3

15

 

Milczarek Marek

9

3

6

6

-

24

X

Misztal Krzysztof

4

6

3

1

-1

14

 

Natorff Norbert

-

-

15

9

6

30

VII

Norek Paweł

3

3

3

-

3

12

 

Potulski Andrzej

6

3

6

2

-1

17

 

Przybylski Krzysztof

3

1

1

3

-1

8

 

Rożniecki Jacek

1

1

-

-

-

2

 

Sęk Krzysztof

1

1

1

1

-1

4

 

Soboń Adam

-1

3

6

3

3

15

 

Socha Janusz

1

1

3

-

-

5

 

Solarski Andrzej

-1

6

6

9

3

24

IX

Stegliński Marcin

12

6

-

3

-

21

XIV

Strejczek Darek

5/6

9

-

-

-

14/15

 

Sztajnykier Paweł

6

9

4

3

-

22

XI

Troć Dariusz

1

3

1

1

-1

6

 

Wasiak Olek

-

-

9

15

12

36

V

Werbicki Bogdan

6

6

5

4

-1

21

XII

Wlaźlik Dariusz

12

12

12

-3

6

42

II

Włodarczyk Michał

3

5

6

-3

6

20

XV

Wojtczak Piotr

15

18

-2

12

12

57

I

Zwoliński Jarosław

9

6

9

5

-2

29

VIII

         Powrót

Kratki zaciemnione  oznaczają zawodników  rozstawionych.

Kratki żółte - zawodnicy nie klasyfikowani. Brak pkt – zawodnik jeszcze gra.

Punkty z minusem nie są brane pod uwagę w końcowej punktacji – zobacz regulamin pkt 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja końcowa - 2013 r.

 

Nazwisko i imię

  Punkty zdobyte w

turniejach

Suma

punktów

Zajmowane

miejsce

1

2

3

4

5

Bednarczuk Grzegorz

-

-

1

1

-

2

 

Błaszczyk Leszek

6

6

-

4

-

16

XVIII

Bobka  Jacek

9

-6

9

9

9

36

VI

Brzeziński Grzegorz

12

6

6

4

-

28

IX

Ciołek Włodzimierz

6

-

-

-

3

9

 

Gołębiowski Marcin

1

3

-

3

3

10

 

Grabowski Wojciech

3

3

3

6

-

15

XXI

Imiński Michał

2

-

1

1

1

5

 

Jatczak Piotr

9

4

9

9

-1

31

VII

Jellinek Tomasz

-4

6

9

6