* TERMINY TURNIEJÓW                                                           * LISTA I TELEFONY                   

               

                * Foto-finał Masters 2006                             * Foto-finał Debel 2006                  * Foto-finał Masters 2007            

* Foto-finał Debel 2007                                 * Foto-finał Masters 2008             * Foto-final Masters 2009

* Foto-finał Masters 2010                             * Foto-finał Masters 2011             * Foto-finał Masters 2012     

                       * Foto-finał Masters 2013                             * Foto-finał Masters 2014             * Foto-finał Masters 2015

                                               * Foto-finał Masters 2016                             * Foto-finał Masters 2017             *Foto-finał Masters 2018             

               

 

                                                                                                                                                                                                       

 

Od piątku 16-08 zaczynają się gry Mastersa!

 

 

Szczegóły w zakładkach :”Grafik Gier

i „ Masters”!!

        

Zgłaszając się do turnieju należy być dyspozycyjnym

przynajmniej przez 2 z 3-ch dni turniejowych :

(np.: pt, sob. i nd - 1wszy pkt regulaminu)!!!

 

Przypominam uczestnikom o zgłaszanie się do meczu

na co najmniej 15 min. przed ustalonym czasem jego

rozpoczęcia.

 

 

Aktualne terminy tur. 2019 r. w zakładce „Terminy turniejów”.

Szczegóły i bliższe informacje dotyczące turnieju w zakładce:

Regulamin turnieju punktowanego” lub tel. u organizatora.

 

                                                                                                                               Organizator turnieju

                                                                                                                                  Leszek  Klimasara

 

 

                                  

 

                                  

                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót                                       FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2018

 

                           

         P.Wojtczak (II m-ce)  i P. Grochulski (zwycięzca)                     Z prawej A. Soboń (IV m-ce), G. Krysiak (m-ce III) i finaliści.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót                                       FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2017

 

                              

                   P.Wojtczak (zwycięzca) i G.Krysiak (II m-ce)     P. Grochulski (III m-ce)  i  IV J. Zwoliński

 

 

 

 

 

 

Powrót           FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2016

 

             

         P. Grochulski i P. Wojtczak (zwycięzca).                                Z lewej G. Krysiak (4 m-ce), z prawej O. Wasiak ( 3 m-ce).

 

 

 

 

 

 

Powrót           FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2015

 

              

P.Wojtczak i O.Wasiak (zwycięzca).            Pozostali od lewej: J.Bobka,  N.Natorff,  (finaliści),  G.Krysiak (m-ce III),

                                                                                                                J. Zwoliński  i  S. Koźlik (IV – m-ce).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót     FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2014          Uczestnicy „Mastersa”: od prawej –  T.Jellinek, J.Zwoliński, G. Brzeziński,

             Wasiak Olek i Wojtczak Piotr (zwycięzca).        G.Krysiak (m-ce III),  P.Wojtczak,  O. Wasiak  i  N. Natorff   oraz właściciel

                                                                                                    obiektu J. Krzyżanowski, organizator  turnieju L. Klimasara i sędzia J. Socha.

 

               

                         

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Powrót

       FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2013                 Uczestnicy „Mastersa”: od lewej – P.Wojtczak, D.Wlaźlik, P.Jatczak,

            Marcin Stegliński i Grzegorz Krysiak (zwycięzca).          G.Krysiak, M.Stegliński, T.Jellinek, M.Milczarek i J.Bobka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót                FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2012                           Najmłodsi uczestnicy rozgrywek 2012

                                   Marcin Stegliński i Grzegorz Krysiak  (zwycięzca).    Jarek (IV m-ce) i Bartek Andrzejczak (nie klasyfik.)

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót               FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2011: Grzegorz Krysiak  (zwycięzca) i Tomasz Jellinek

 

                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót                    FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2010: Radek Małolepszy (zwycięzca) i Grzegorz Krysiak

                                                                 

                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót                    FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2009: Rafał Korowczyk (zwycięzca) i Piotr Stańczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   Uczestnicy „Masters”09: (od lewej J.Bobka, M.Faflik; R.Korowczyk; P.Stańczyk; G.Brzezinski

                                                                                                       i M. Łuczak

 

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót                    FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2008: Radek Małolepszy (z lewej) i Rafał Korowczyk (zwycięzca)

 

                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót                    FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2007: Zygmunt Banasiak (z lewej) i Michał Andrzejczak (zwycięzca)

 

                                                  

 

                                                                                                                                                  Mały finał: R.Korowczyk i M.Faflik

 

 

 

 

 

 

                                                                      

 

         Powrót                                 FINALIŚCI  DEBLA 2007: M.Andrzejczak/ J.Bobka – A.Landau/J.Niewiadomski 

 

                                              

 

 

 

 

 

         Powrót                    FINALIŚCI TURNIEJU MASTERS 2006: Darek Hudaś (z lewej) i Michał Andrzejczak (zwycięzca)

 

 

 

                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Powrót                               FINAŁ DEBLA 2006: J.Bobka/M.Andrzejczak – Z.Banasiak/M.Faflik  4/6  6/3  6/4

 

                   

                          

            Finaliści debla (od lewej):M. Andrzejczak, J. Bobka,                             Zwycięzcy: J. Bobka i M. Andrzejczak

                                                      Z. Banasiak i M. Faflik. 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Powrót                                                                                       

TERMINY  TURNIEJÓW - 2019 r.

 

1 Turniej pkt / rundy eliminacyjne:  01.05 - 05.05 / losowanie 30.04 - godz.16.oo

Półfinały i finał           - 10.05 - 12.05

Tur.2-giej szansy       - 06.05 - 16.05

 

2 Turniej pkt / rundy eliminacyjne:  17.05 - 19.05 / losowanie 16.05 - godz.16.3o

Półfinały i finał           - 24.05 - 26.05

Tur.2-giej szansy       - 20.05 - 30.05

 

3 Turniej pkt / rundy eliminacyjne:  31.05 - 02.06 / losowanie 30.05 - godz.16.3o

Półfinały i finał           - 07.06 - 09.06

Tur.2-giej szansy       - 03.06 - 13.06

 

4 Turniej pkt / rundy eliminacyjne:  14.06 - 16.06 / losowanie 13.06 - godz.16.3o

Półfinały i finał           - 20.06 - 23.06

Tur.2-giej szansy       - 17.06 - 23.06

 

 

 

Turniej "M A S T E R S"  -  26.08 - 08.09

Turniej „Masters – bis”     19.08 – 25.08

 

Informacje i zgłoszenia:

Leszek Klimasara – tel. 602 196 017

KORTY  TENISOWE

Zgierz  ul. Łódzka  12

e-mail: lelaka@op.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

       Powrót                                                LISTA UCZESTNIKÓW TURNIEJÓW i TEL.

 

                                                                            

Lp

Nazwisko i imię

TELEFON

Rocznik

1

Adamczewski Arek

603 375 542

 

2

Baczyński Piotr

609 030 384

 

3

Bobka Jacek

602 310 121

1953

4

Brzeziński Grzegorz

603 590 284

 

5

Ciołek Włodzimierz

603 518 071

1959

6

Filipiak Jacek

601 372 593

 

7

Gałaj Jarek

695 149 578

1975

8

Gołębiowski Marcin

502 592 777

 

9

Grabowski Wojciech

507 073 969

 

10

Grober Mirosław

600 259 080

 

11

Grochulski Piotr

513 014 500

 

12

Imiński Michał

511 665 237

 

13

Jatczak Piotr

501 588 565

1970

14

Jaskulski Grzegorz

602 531 010

 

15

Jellinek Tomasz

601 217 128

1956

16

Kaczmarek Piotr

601 254 381

1957

17

Karasiński Cezary

692 424 470

 

18

Karski  Marek

601 240 778

1959

19

Kłosiński Jacek

601 689 449

 

20

Kołoszczyk Tomasz

517 655 154

 

21

Kopczyński Jerzy

605 567 437

 

22

Kotlicki Marcin

603 882 464

 

23

Kowalczyk Robert

602 471 286

 

24

Kowalski Paweł

602 528 585

1955

25

Kozłowski Jacek

666 815 666

 

26

Koźlik Sławek

660 730 776

 

27

Krakowiecki Cezary

791 927 487

 

28

Krakowski Wiesław

605 316 368

1941

29

Król Michał

886 782 338

 

30

Krysiak Grzegorz

502 218 494

 

31

Kuberski Piotr

605 169 676

 

32

Kujko Andrzej

604 941 055

 

33

Latek  Marcin

609 041 881

 

34

Ługowski Jarosław

602 687 610

 

35

Matuszewski Andrzej

601 800 953

1958

36

Milczarek Marek

508 243 364

 

37

Marciniak Piotr

694 463 703

 

38

Natorff Norbert

606 552 223

 

39

Norek Paweł

501 693 608

1976

40

Pawlik Jarosław

885 555 575

 

41

Popowicz Rafał

607 631 107

1995

42

Potulski Andrzej

601 174 711

 

43

Prątnicki dariusz

502 270 060

 

44

Przybylski Krzysztof

608 349 788

1973

45

Sęk Krzysztof

602 223 709

1962

46

Soboń Adam

787 231 924

 

47

Soboń Łukasz

519 440 679

 

48

Solarski Andrzej

607 710 807

1966

49

Solecki Zbigniew

692 423 131

 

50

Socha Janusz

515 363 244

1953

51

Stanisławska anna

600 949 220

 

52

Stegliński Marcin

723 307 521

 

53

Strejczek Darek

696 140 810

 

54

Sułkowski Romuald

601 825 822

 

55

Szewczyk Adam

515 235 897

 

56

Sztajnykier paweł

602 435 553

 

57

Szwarc Tomasz

602 440 295

1974

58

Szymak  Jarosław

660 467 046

1964

58

Świderski Andrzej

605 577 204

1957

59

Tanas Andrzej

607 152 666

 

60

Troć Dariusz

506 147 358

 

61

Wasiak Olek

509 180 545

 

62

Werbicki Bogdan

504 795 880

 

63

Wesołowski Krzysztof

653 84 08

1964

64

Węgliński Jerzy

503 104 896

1977

65

Wlaźlik  Dariusz

602 139 162

1967

66

Włodarczyk Michał

798 767 370

 

67

Wojtczak piotr

728 582 283

1984

68

Zwoliński Jarosław

510 281 444

1969

69

 

 

 

70